Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn
Domy z litych bali, domki letniskowe, mała archtektura

Tartak-Stolarnia Stasiak oferuje domy z litych bali, drewniane domki letniskowe i obiekty małej architektury.

Firma Tartak-Stolarnia Stasiak powstała w 1987 roku w miejscowości Ryn na Mazurach. Lata praktyki sprawiły że nasze lite domy z bali i drewniane domki letniskowe robimy szybko, sprawnie, ekologicznie i z dbałością o najmniejszy szczegół. Tartak-Stolarnia w Rynie to miejsce, w którym zajmujemy się produkcją i sprzedażą przerobionego asortymentu drzewnego - tarcicy. Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja domów z litych bali świerkowych lub sosnowych, budowa drewnianych domków letniskowych idealnych na okres wakacyjny oraz mniejsza infrastruktura stolarska.

Szeroki wachlarz świadczonych przez naszą firmę usług sprawił, że zlecone projekty realizujemy w oparciu o najnowsze i najbezpieczniejsze technologie. Korzystamy z wyspecjalizowanej kadry która od lat dba o jakość materiałów i odpowiedni proces powstawania obiektów.

Domy z bali, domki letniskowe, mała architektura - Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn
Domy z bali, domki letniskowe, mała architektura - Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn

Zadowolenie klientów Tartaku - Stolarni firmy Stasiak na Mazurach jest dla nas najważniejszym znacznikiem dobrze wykonanej pracy. O jakości naszych usług świadczą nie tylko polscy klienci ale również klienci zagraniczni. Domy z litych bali i drewniane domki letniskowe rodzinnej firmy Stasiak możemy znaleźć w Niemczech, Holandii czy Hiszpanii! Drewno z polskich świerków i sosen trafia z naszego Tartaku - Stolarni do krajów skandynawskich i bałtyckich. Dzięki współpracy międzynarodowej jesteśmy jeszcze bardziej otwarci na nowe pomysły, projekty i technologie które pozwolą klientom żyć w ekologicznych, drewnianych domach jednorodzinnych.

Ekologiczny drewniany dom! Ciesz się naturą w swoim domu z litych bali.

Wybór naszej firmy Tartak-Stolarnia rodzinnej firmy Stasiak w Rynie na Mazurach to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Dzięki doświadczeniu które nabyliśmy na przestrzeni lat wypracowaliśmy konkretne projekty domów z litych bali i domków letniskowych. Nasze projekty domów i domków możemy realizować zgodnie z założeniami projektów jak również możemy poddawać je przekształceniom na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Oprócz przygotowania terenu pod budowę i wylania fundamentów pod dom i domek, wykonujemy wszystkie prace konstrukcyjne pozostawiając obiekt w stanie surowym zamkniętym. W ofercie naszej firmy Tartak-Stolarnia, nasi klienci znajdą również produkty stolarki okiennej i drzwiowej. Firma Tartak-Stolarnia Stasiak dba również o odpowiednią konstrukcję i pokrycie dachu. Do wykonywanych przez naszą firmę prac należy również ocieplenie obiektu. Domy całoroczne z litych bali lub drewniane domki letniskowe mogą być ocieplone na życzenie klienta. Materiał wykorzystywany do ocieplania budynku wybieramy indywidualnie z klientem.

By nasze projekty drewniane służyły klientom na lata, kładziemy nacisk na odpowiednie zabezpieczenie używanych przez firmę Tartak-Stolarnia materiałów. Wykorzystywane przez nas drewno musi być odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne panujące w Polsce i w całej europie. Dlatego tak ważna jest nasza dwuetapowa impregnacja drewna od pleśni i warunków atmosferycznych.